0

AHŞAP KIZMA BİRADER


Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Garanti ve Teslimat
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır. 

Kızma Birader Oyun Egitici dekoratif Önceden kesilmiş ve güçlendirilmiş Ahşap malzemeden yapılmıştır. YERLİ URETİM Kızma birader oyunu 4 kişi ile oynanabilen bir oyundur ve her oyuncunun 4 tane kendine has rengi olan taşı vardır. Oyunculardan her birinin sırayla zar atma hakları bulunur ve sırası kendisine gelen oyuncu ancak zarda 6 rakamını atabilirse bir taşını hücresinden çıkarıp oyuna tam anlamıyla başlayabilir. 6 rakamını atamayan oyuncu zar hakkını kaybeder ve sıra diğer arkadaşına geçer. Bir oyuncu 6 rakamını atana kadar denemek zorundadır. 6 rakamını atarak taşını oyun pistine çıkaran oyuncu sırası kendisine geldiğinde attığı zar numarası kadar oyun pistindeki yuvarlak kutucuklarda ilerleme hakkına sahiptir. Oyuncular zar ile 6 rakamını her attığında bir taşını oyun pistine çıkarma hakkına sahiptir. 6 rakamını atan oyuncunun bir zar atma daha hakkı vardır. Böylece 4 taşını da hücresinden çıkaran ve bu taşları bir tam tur atarak parkurun sonundaki kutucuklara ilk dizen oyuncu oyunu kazanır. Ancak oyunda oyuncuları biraz zorlamak için bazı kurallar vardır. Bir taş başka bir taşın üstüne gelirse alttaki taş hücresine dönmeye mecburdur ve oyuncu 6 rakamını atıncaya kadar hücresine dönen taş beklemek zorundadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLER:

*Çocuklar İçin Uygun

*Eğitici Oyun

*Ahşap Malzeme

*Taktik Becerisi Kazandırır

*Hızlı Kurulum

Oyunda hamleler zar atarak yapılır. Gelen sayıya göre oyuncu, oyuna soktuğu piyonunu oyun tahtası veya kartonu üzerinde saat yönünde ilerletir.  Kızma birader  oyununun kurallarına göre aynı karede birden fazla piyon bulunamaz. Oyuncunun ilerlediği yolda kendisine veya rakibine ait bir piyon varsa üzerinden atlayabilir.
Bonus Kart
Taksit Aylık Toplam
1 24.80 TL 24.80 TL
World Kart
Taksit Aylık Toplam
1 24.80 TL 24.80 TL
Axess
Taksit Aylık Toplam
1 24.80 TL 24.80 TL
Cardfinans
Taksit Aylık Toplam
1 24.80 TL 24.80 TL
Maximum
Taksit Aylık Toplam
1 24.80 TL 24.80 TL
Advantage
Taksit Aylık Toplam
1 24.80 TL 24.80 TL
Paraf
Taksit Aylık Toplam
1 24.80 TL 24.80 TL
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.