0

META FORMÜL MATEMATİK OYUNU


Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Garanti ve Teslimat
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır. 

Meta Formül Oyun

 

Egitici dekoratif Önceden kesilmiş ve güçlendirilmiş Ahşap malzemedenyapılmıştır.YERLİ URETİM Amaç tüm kurallara uyarak 9 parçayı 3×3’lük oyunalanına yerleştirerek mantık bulmacalarını çözmektir. İPUÇLARINI ANLAMA :Bulmaca kitabının başındaki “Hızlı-Başlangıç” bölümünden yardım alarakMeta-Forms oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Belirli bir noktadan sonraoyuncular daha fazla yardıma ihtiyaç duyabilirler – bu amaçla bu bölümdekitaptaki ipuçlarının ne anlama geldiği açıklanmaktadır. Çocuklar yeni biripucunun kendilerine açıklanması için sizden yardım isterlerse, onları “GÖRSELSÖZLÜK” e yönlendirerek cevabı kendi başlarına bulmaya teşvik edin. Her ipucubasit bir mantıksal ifadenin görsel anlatımıdır. İpucu, “POZİTİF” veya“NEGATİF” olup olmadığına bağlı olarak “bir parça oyun tahtasının içerisindenereye yerleştirilmeli veya nereye yerleştirilmemeli” sorusuna cevap verir.Pozitif ipucu : “Bir parça nereye yerleştirilmeli?” sorusunu cevaplandırır.Negatif ipucu : “Bir parça nereye yerleştirilmemeli? sorusunu cevaplandırır.Spesifik parçalar: Parçaların renk ve şekillerini gösterir. Şekille ilgiliipucu: Rengi bilinmeyen spesifik bir parçanın şeklini gösterir. Renkle ilgiliipucu: Şekli bilinmeyen spesifik bir parçanın rengini gösterir.

BULMACA DÜZEYLERİ: 6 seviyeye ayrılmış 80 mantık bulmacasıbulunmaktadır. Oyuncuların mantık kavramlarını tanıması ve kendilerinegüvenerek bu kavramları uygulayabilmesi için her seviyede yavaş yavaş yenikavramlar tanıştırılmaktadır. İlk üç seviye 4-6 yaşlarındaki küçük çocuklariçin uygundur. Oyuncular oyunda ilerledikçe, her bulmacayı çözmek için çok dahakarmaşık bir mantıksal çıkarım yapmaları gerekecektir. 4. seviyeden itibarenher yaştaki oyuncu, çözüme ulaşmada ve buldukları çözümü anlatmada zorlanır.Çocukların, gerektiğinde yetişkin desteği alarak, oyunda kendi hızlarına göreilerleme kaydetmelerine olanak tanıyın.

 

Bonus Kart
Taksit Aylık Toplam
1 24.90 TL 24.90 TL
World Kart
Taksit Aylık Toplam
1 24.90 TL 24.90 TL
Axess
Taksit Aylık Toplam
1 24.90 TL 24.90 TL
Cardfinans
Taksit Aylık Toplam
1 24.90 TL 24.90 TL
Maximum
Taksit Aylık Toplam
1 24.90 TL 24.90 TL
Advantage
Taksit Aylık Toplam
1 24.90 TL 24.90 TL
Paraf
Taksit Aylık Toplam
1 24.90 TL 24.90 TL
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.