Yeni Nesil Eğlenceli Tabu Oyunu - Haydi Tahmin Et Oyunu

  • Ürün Kodu: PG3M7PRTKQ
  • Barkod: 8682122092495
  • Kategori: Eğitici Oyunlar
  • Stok: 20+
  • 179,90 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
HAYDİ TAHMİN ET
YENİ KELİMELER
Ürün İçeriği :
1 Adet Mukavva Zemin
144 Adet Oyun Kartı
Kum Saati
1 Kalem
Çizim Kitapçığı
 
Haydi Tahmin Et Nasıl Oynanır ?
 
1-OYUNANA BAŞLARKEN : Öncelikle iki takıma ayrılın.Karşı takımı gözlemlemek oyunu kazanmak açısından büyük öneme sahiptir.Her oyuncu karşı takımdan başka oyuncunun yanına oturacak şekilde masanın etrafında kurulun.Haydi Tahmin Et kartlarınızı karıştırın.
2-OYUNUN AMACI : Kartın üstünde yazan büyük harfi kelimeleri altta bulunan 5 kelimeyi kullanmadan tarif etmeye çalışacaksınız.Yasaklı kelimelerden herhangi birini kullandığınız anda hakkınızı kaybetmiş olacaksınız.
3-Takımınızdan herhangi birini kelimeyi anlatması için seçin.
4-Karşı takımdan biri kum saatini alır.Kelimeyi tarif eden oyuncunun yasaklı kelimeyi kullanması veya kum saatindeki sürenin dolması durumunda oynama sırası diğer takıma geçer.
5-Doğru bildiğiniz her kelime için bir puan alırsınız.Pas geçtiğiniz veya yasaklı kelimeyi kullandığınız her durum için rakip takım bir puan alır.

NASIL KAZANILIR : Oyun başlamadan önce kaçtur oynayacağınızı veya ne kadarsüre oynayacağınızı kararlaştırın.Oyun sonunda en çok puana sahip oyuncu oyunu kazanır.Beraberlik olması durumunda beraberlik bozulana kadar devam edin.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır. 
Yükleniyor...